KRISTINA ANSHELM, APPLIKATIONER OCH BRODERI, ca 98 x 68,5 cm signerad K Anshelm 78 (1978).
Ett grönt och ett blått fält med fågel.
Något slitage och smutsig, obetydliga fläckar och skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK