SKÅL, BÄGARE, POKAL, tre delar, silver. Gab och Tesi, 1900-tal.

Bestående av skål, GAB 1929, diameter 23 cm. Bägare Tesi 1949 höjd 8 cm. Pokal GAB 1912 eller 1924 höjd 9,5 cm. Total vikt ca 402 gram.

Smärre slitage, repor.

Utropspris
1 500 SEK