W.A. Bolin

(Sverige)
W.A. Bolin
(Sverige)

W.A. BOLIN, skål på fot, silver, Stockholm, 1925

Diameter 25, höjd 13,5 cm. Vikt 498 gram

Smärre slitage. Repor. Anlupen.

Klubbat pris
3 000
265
276
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
29 jul 2018 20:58
3 000 SEK
28 jul 2018 9:19
2 000 SEK
24 jul 2018 13:25
1 055 SEK