BEVERLOO CORNEILLE, färgserigrafi, signerad och numrerad 139/150, daterad '87.
"Été souverain". Bladstorlek 95 x 76 cm.
Oramad. Mjuka rullningsveck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK