BECK & JUNG, computer ink plot, 4 st, signerade och numrerade 5/70, 23/70 och 22/30.
Bladmått 21,5 x 30 cm.
Inga synliga skador. Ej examinerade ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK