BYRÅ, Rokokostil, 1900-talets första hälft

Med stenskiva. Fanerad med bland annat rot och mahogny. Beslag av mässing. Två lådor. Bredd 118, djup 56 höjd 87 cm

Trasig nyckel medföljer. Fanerskador. Slitage. Märken.

Utropspris
2 500 SEK