KIMMO KAIVANTO, serigrafi, signerad och daterad -79, numrerad H.C. XVII/XX.
Blixt. Bildstorlek 39 x 56,5 cm.
Smärre fläckar. Smärre slitage. Ej examinerad ur ram. Lös ur ramen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
400 EUR