LANTERNA / SKEPPSLYKTA, C.M Hammar, Göteborg, 1900-tal.

För fotogen. Kopparhus med glasad front. Märkt. Höjd ca 43 cm.

Bruksskick med slitage och fläckar. Ärgad. Fylld med papper, ej genomgången invändigt.

Klubbat pris
1 400
124
129
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
8
25 jun 2018 21:16
1 400 SEK
25 jun 2018 21:15
1 300 SEK
8
25 jun 2018 21:15
1 201 SEK
25 jun 2018 20:31
1 101 SEK
25 jun 2018 20:31
1 001 SEK
25 jun 2018 20:31
950 SEK
25 jun 2018 20:31
900 SEK
25 jun 2018 20:31
850 SEK
25 jun 2018 20:31
800 SEK
24 jun 2018 13:13
750 SEK
24 jun 2018 12:27
700 SEK
19 jun 2018 22:18
650 SEK
19 jun 2018 11:10
600 SEK
18 jun 2018 20:51
550 SEK
17 jun 2018 23:28
500 SEK
17 jun 2018 23:28
500 SEK
16 jun 2018 21:49
300 SEK