BENGT LINDSTRÖM

Carborundumetsning, signerad och numrerad XVI/XXVI.

Komposition. Bildens mått ca 75 x 56 cm.

Konditionsrapport

Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - T99
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 900
    185 EUR
    214 USD

    Budhistorik (9 bud)
    523 jun 22:411900SEK
    623 jun 22:391800SEK
    723 jun 22:371700SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes