TORBJØRN AFDAL, bänk, "Krobo", Bruksbo, Mellemstrand, Norge, 1900-talets andra hälft.
Stomme av jakaranda, skiva fanerad med jakaranda. Längd 150, bredd 37, höjd 34 cm.
Smärre slitage.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här