KUMI SUGAÏ, färglitografi, signerad och numrerad 150-upplaga EA,
"Naissance" 1957, bladstorlek ca 66 x 50 cm
Mjuka hanteringsveck. Svag missfärgning efter passepartout. Mindre reva. Fläck. Oramad