SERVERINGVAGN/BORD, Gemla, Ferdinand Lundquist, 1900-talets tredje kvartal.

Stomme av ek. Hyllplan fanerade med teak. En del med svart laminat. Vridbar skiva. Längd 75 cm, bredd 50+25 cm, höjd 61 cm.

Bruksskick. Fläckar. Repor.

Utropspris
2 000 SEK