KLÄDSKÅP, 1900-talets första hälft.

Fanerat med betsad björk. Dörr med fasettslipat spegelglas, bakomliggande hyllplan. En låda. Bredd 97, djup 55, höjd 202 cm. Nyckel finns.

Nyckel endast till dörr. Slitage. Märken. Repor.

Utropspris
4 000 SEK