Betsad bok och teakfaner. Överdel med hyllplan och tre lådor. Nedtill med utdragbar skrivskiva, dörrpar med bakomliggande hyllplan. Fyra lådor. Bredd 116. Djup 42. Höjd 165 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.