"Services vers la Méditerranée - Hiver 1902-1903". Färglitografi. Motivet skapat utav Rafael de Ochoa y Madrazo (1858-1935). Dagmått 107 x 74 cm.
Ej examinerad ur ram. Gulnad. Skador och lagningar. I kanterna saknas delar av pappret. Veck. Färgerna något blekta.