SVEN JONSON

Färglitografi, signerad och numrerad 105/300.

"Gryning", Bildmått: 38 x 45 cm

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L124
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 401
    134 EUR
    156 USD

    Budhistorik (16 bud)
    714 jul 20:321401SEK
    414 jul 20:071301SEK
    714 jul 18:491201SEK