HALLSPEGEL MED BYRÅ, 1970-tal

HALLSPEGEL MED BYRÅ, 1970-tal

Fanerad med valnöt. Spegel med belysning och detaljer av mässing. Underdel med fyra lådor med handtag i läder. Spegelns mått 80 x 117. Byråns längd 100, djup 40, höjd 50 cm

Ej funktionstestad. Slitage. Märken.

Utropspris
2 000 SEK