TARJA UNKARI, olja på duk, signerad och daterad -82.

'Luostolta' (Vy från Luosto). 35x36 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Följerätt
Ja

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Möjliga transportalternativ:

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Thomas Luoma

    Thomas Luoma
    Specialist, konst, konsthanverk, vapen, utmärkelsetecken och militaria

    thomas.luoma@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss