1070639

OLLE KÅKS, olja på duk. Signerad.

"Agnar" Pastos komposition i blått och gult. Oramad. 110 x 89.

Konditionsrapport

Oramad. Krackelyr. Obetydligt färgbortfall.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Lundberg

    Johan Lundberg

    johan.lundberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 7 500 SEK

    Slutpris

    5 201
    495 EUR
    558 USD

    Budhistorik (14 bud)
    5A6 sep 2018 15:235201SEK
    66 sep 2018 15:235001SEK
    56 sep 2018 15:184600SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes