1070639

OLLE KÅKS, olja på duk. Signerad.

"Agnar" Pastos komposition i blått och gult. Oramad. 110 x 89.

Konditionsrapport

Oramad. Krackelyr. Obetydligt färgbortfall.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Lundberg

    Johan Lundberg

    johan.lundberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 7 500 SEK

    Slutpris

    5 201
    506 EUR
    575 USD

    Budhistorik (14 bud)
    5A 6 sep 15:235201SEK
    6 6 sep 15:235001SEK
    5 6 sep 15:184600SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes