KARMSTOL, Asien, 1900-talets slut

Sk. elefantstol. Vitlaserat trä med svarvade och skurna detaljer. Löstagbar sittkudde samt två sidokuddar. Sitthöjd 44 cm, bredd 101 cm.

Smärre slitage. Torrsprickor. En spjäla lös.

Klubbat pris
1 900
168
175
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
15
25 jul 2018 16:40
1 900 SEK
11
25 jul 2018 16:35
1 800 SEK
14
25 jul 2018 16:24
1 700 SEK
11
25 jul 2018 11:22
1 600 SEK
13
25 jul 2018 11:21
1 500 SEK
11
25 jul 2018 11:21
1 500 SEK
13
25 jul 2018 11:19
1 400 SEK
11
25 jul 2018 11:19
1 300 SEK
13
25 jul 2018 11:04
1 200 SEK
11
25 jul 2018 8:31
1 100 SEK
12
25 jul 2018 0:09
1 000 SEK
11
24 jul 2018 22:51
950 SEK
10
24 jul 2018 20:02
900 SEK
9
24 jul 2018 15:57
850 SEK
8
24 jul 2018 15:57
800 SEK
9
24 jul 2018 15:57
800 SEK
8
24 jul 2018 11:55
750 SEK
24 jul 2018 10:05
700 SEK
22 jul 2018 11:20
650 SEK
22 jul 2018 11:20
600 SEK
20 jul 2018 23:19
550 SEK
20 jul 2018 23:12
500 SEK
20 jul 2018 23:12
500 SEK
20 jul 2018 21:39
450 SEK
20 jul 2018 17:38
400 SEK
20 jul 2018 16:49
350 SEK
19 jul 2018 6:44
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79