PALLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.

Stomme i trä. Svartmålade. Sits i läder. Sitthöjd 46 cm.

Slitage. Fläckar.

Klubbat pris
600
53
55
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
25 jul 2018 14:35
600 SEK
25 jul 2018 13:56
550 SEK
25 jul 2018 13:56
500 SEK
25 jul 2018 13:56
500 SEK
25 jul 2018 13:19
450 SEK
24 jul 2018 23:30
400 SEK
23 jul 2018 21:44
350 SEK
21 jul 2018 17:44
300 SEK