LARS LERIN

Akvarell, signerad Lars Lerin och daterad januari 1990.

"Svolvaer V". 37,5 x 56 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T10
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 40 000 SEK

    Slutpris

    99 200
    9 558 EUR
    10 951 USD

    Budhistorik (44 bud)
    3A12 aug 18:3099200SEK
    912 aug 18:3099000SEK
    3A12 aug 18:2997000SEK
    Acceptpris på 32 000 SEK uppnåddes