MINITYRER, sterlingsilver, 4 st, 1900-tal, bland annat Sverige.

I form av hästar. Bland annat svenska importstämplar. Längd 2-4. Höjd 1-3 cm. 51 g.

Smärre slitage. Anlupen.

Utropspris
2 000 SEK