F. HUGO D'ALESI, efter, affisch, ca 1900 (1895). Uppfodrad på duk.
"Chemins de fer de l'Est. Hte Engadine (Suisse)". 100,5 x 69 cm.
Slitage. Fläckar. Skador. Hål. Oramad.