F. Hugo d'Alesi

(Frankrike, 1849-1906)
F. Hugo d'Alesi
(Frankrike, 1849-1906)

F. HUGO D'ALESI, efter, affisch, ca 1900 (1895). Uppfodrad på duk.

"Chemins de fer de l'Est. Hte Engadine (Suisse)". 100,5 x 69 cm.

Slitage. Fläckar. Skador. Hål. Oramad.

Utropspris
300 EUR