TUULIKKI PIETILÄ

Litografi, signerad, daterad 1964, numrerad 8/90.

Komposition. Bildstorlek 39x34 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 12
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Thomas Luoma

Thomas Luoma
Specialist, konst, konsthanverk, vapen, utmärkelsetecken och militaria

thomas.luoma@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 14 timmar

    Utropspris: 150 EUR

    141
    EUR
    1 463 SEK
    162 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 151 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (16 bud)
    2A14 aug 17:00141EUR
    414 aug 17:00131EUR
    2A12 aug 20:46121EUR