RIITTA NELIMARKKA

Serigrafi, signerad och daterad 2003, numrerad 25/125.

"Heureka". Bildstorlek 31x24 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 12
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Thomas Luoma

Thomas Luoma
Specialist, konst, konsthanverk, vapen, utmärkelsetecken och militaria

thomas.luoma@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 13 timmar

    Utropspris: 150 EUR

    55
    EUR
    571 SEK
    63 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 60 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    317 aug 23:1555EUR
    217 aug 18:4650EUR
    316 aug 04:2445EUR