Ek. På kulfötter. Tvådelat. Överdel med vitrindörrar med bakomliggande hyllinredning. Underdel med fyra skåpdörrar med bakomliggande hyllinredning. Bredd 290. Djup 53. Höjd 246 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Skador. Torrsprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.