MIKIO WATANABE & HUGUES ANDRÈ MAPP med 5 Mezzotinter, Signerad o daterad 1998.
"A toi qui vois le ciel". Med poem av Hugues André. Samtliga blad signerade o numrerade e.e. 2/15 -98-. Originalmapp 30x25.
Inga synliga skador.