UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, taklampa, Luxus, Vittsjö, 1900-talets andra hälft.

Matt opalglas med teakdetalj. Höjd exkl. sladd och takkåpa ca 30 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage och obetydliga nagg.

Utropspris
2 000 SEK