LARS LERIN

Akvarell, signerad och daterad januari 1989.

"Yttersia vesterålen". Bildstorlek 58 x 38 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Möjlig pappersskada överkant.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexander Robertson

Alexander Robertson

alexander.robertson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 timmar 38 minuter

    Utropspris: 70 000 SEK

    70 000
    6 659 EUR
    7 798 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 72 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (12 bud)
    220 sep 20:5570000SEK
    3A20 sep 20:5568001SEK
    320 sep 08:0768000SEK
    Acceptpris på 56 000 SEK uppnåddes