Konst Grafik
1083292
Salvador Dalí
(1904-1989)

SALVADOR DALÍ, etsning, signerad och numrerad 28/250.

"All's Well that Ends Well" ur "Shakespeare II". Plåtmått ca 17 x 12 cm.

Gulnad. Något vågigt papper. Ej examinerad ur ram. Märkt 16 med blyerts i nedre hörnet.

Michler/Löpsinger 397

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 000 SEK