FRÉDERIC BOUCHÉ, färglitografi, signerad och numrerad EA XII/XV.
Utan titel. P. 44 x 64 cm.
Ej examinerad ur ram, gulnad.
Proveniens
Köpt i Paris 1978.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK