Dlevis polykrom bemålning. En låda. Skåpdörrar med bakomliggande hyllinredning. Bredd 75. Djup 39. Höjd 73 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall. Torrsprickor.