Fanerat med valnöt. Dörrpar med blyinfattat glas och bakomliggande hyllplan. Bredd 123. Djup 41. Höjd 176 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Tröga dörrar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10