SOCKERSKÅL och GRÄDDSNÄCKA, silver, Auran Kultaseppä Oy, Åbo 1986.

Förgyllda invändigt. Höjd 8,5-9 cm. Vikt 193 g.

Enstaka bucklor. Gravyrer. Smärre slitage.

Utropspris
150 EUR