Stomme av mässing med dekor i relief av ekollon, fotogenhus av majolika, diameter ca 37, höjd ca 90 cm
Åldersrelaterat slitage. Repor. Nagg. Märken. Möjligen senare kupa.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10