Fanerad med ek. 15 lådor med draghandtag av plåt. Bredd 54, djup 43 höjd 147 cm
Smärre slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10