LITOGRAFISK AFFISCH, "Omega", P. Dupont, Paris, Frankrike, tidigt 1900-tal.
"Omega Bordeaux-Paris 1er Riviérre en 20h.39m. Lauvergniant Constr. Usine et Bureaux, 22, A.ue d'Italie, Paris. Imp. P. Dupont, Paris." Cykelmotiv. Bildmått 118 x 78 cm.
Ej examinerad ur ram. Skador. Veck. Revor. Retuscher. Lagningar. Gulnad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.