Bulgari

(Italien)
Bulgari
(Italien)

BVLGARI RING 18K vitguld B.Zero1 3 band, original certifikat, etui och kvitto

Vikt 10,4 g. Storlek 17,5/55. Cert nr 11588586. Serial nr AN 191924.

Slitage. Repor.

Utropspris
7 000 SEK