Fanerat med palisander. Skjutdörrar med bakomliggande hyllplan och lådor. Höjd 85, längd 200, bredd 50 cm.
Smärre slitage. Repor. Märken. Solblekt.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här