AXEL KULLE, tillskriven, olja på duk, 1800-talets senare del.
'Friaren'. 37 x 27 cm.
Minimalt slitage. Framstår som nyligen rengjord.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10