TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på pannå, a tergo signerad och daterad 2003.
Skylt med texten "+400000 färger - ett bildspråk. Konkret - globalt.". 70 x 122 cm.
Obetydligt ytslitage. Obetydliga fläckar. Mindre skador i hörnen.
Konstnärens familj.