TAVANNES, armbandsur, 29 mm

TAVANNES, armbandsur, 29 mm

Stål, mekaniskt verk (manuell), plexiglas, liten sekundvisare, metallänk (Speidel)

Cal. 010K Refnr 8259-467 Serienr 967851

Bruksslitage. Skadat glas. Urtavla med patina. Repor på bakboett. Rostangrepp på visare. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.

Utropspris
2 000 SEK