Fanerad med valnöt. Nedfällbar skrivklaff med bakomliggande skrivinredning. En låda över samt tre lådor under skrivklaff. Skuren och spiralvriden dekor. Bredd 122. Djup 61. Höjd 142,5 cm. Nyckel finns.
Renoverad. Smärre slitage och fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor