GUNILLA ALLARD, fåtöljer ett par "Cinema" Lammhults, 1990-tal
Kromad benstomme. Klädsel av svart skinn. Sitthöjd 37 cm
Slitage. Färgbortfall.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10