ANNIKA VON HAUSSWOLFF, färglitografi efter foto, signerad och numrerad 76/100.
Nacke. Oramad. Bildmått 21,5 x 15 cm, bladmått 63 x 47,5 cm.
Obetydligt ytslitage.