ASTRI BERGMAN-TAUBE, färglitografi signerad daterad och numrerad 1974 78/225
"Stockholm, i ditt sköte vill jag drömma sorglös...", även signerad av Evert Taube och Ulf Björlin, bildyta 46 x 60 cm
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK