ANDERS PEHRSON, taklampa, "Crystal", Ateljé Lyktan.
Ytterkupa i glas samt perforerad innerkupa i mässing. Diameter 31, höjd ca 43 cm
Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK