Ek. Skuren dekor. Fast stoppad sits klädd med skinn. Pärlspikad dekor. Sitthöjd 47. Bredd 45-56. Djup 42-49. Höjd 90-97 cm.
Slitage. Repor. Märken. Renoverad. Kompletterad.