MÖBELGRUPP, 2 snurrfåtöljer, "Zero", Marre Moerel och 1 brickbord, Monica Förster, för Offecct.

Fast klädsel samt plymåer i röd textil. Sitthöjd 45, diameter 85 cm. Etikettmärkt. Brickbord bemålat i vitt med lös bricka på topp. Höjd 51, diameter 50 cm. Märkt på undersida bricka.

Bruksslitage. Märken och repor i bordskiva samt fläckar och krakelyr längs nederkant sarg. Blekt klädsel med något torkad stoppning. Smutsig klädsel med missfärgningar

Utropspris
2 000 SEK